Галерея Форум Абітурієнтам Спонсорам Контакти Як знайти
 
Інформація для спонсорів PDF Печать
Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 
04.03.2008 03:21
Шановні друзі!

Дирекція Київської середньої спеціальної музичної школи – інтернату імені Лисенка, в особі директора Шерстюка Валентина Панасовича звертається з проханням допомогти в організації концертних програм в Україні та за кордоном для пропаганди українського музичного мистецтва, зміцнення міжнародного авторитету молодої незалежної держави шляхом можливої участі у культурних заходах, спрямованих для задоволення національно-культурних потреб українців, розвитку міжнародного культурного співробітництва.

Київська середня спеціальна музична школа-інтернат імені Миколи Віталійовича Лисенка була відкрита у 1934 р. при Київській консерваторії для обдарованих дітей.

Вона покликана бути втіленням в життя професійних та естетичних принципів навчання видатного класика української музики Миколи Лисенка, а також продовжувати виконавські та педагогічні традиції талановитих музикантів кінця XIX - початку XX століття: Володимира Пухальського, Генріха Нейгауза, Фелікса Блуменфельда та інших.

Школа імені Лисенка – це навчальний заклад, у якому навчаються і проживають в інтернаті талановиті діти з усієї України, а за останні 2 роки - також з Китаю та Південної Кореї.

Протягом більш як 70 років свого існування школа імені Лисенка тісно пов'язана музично- історичними та творчими зв'язками з Національною музичною академією України імені Чайковського, яка стала своєрідним джерелом багатогранних творчих контактів зі школою. Завдяки участі у навчальному процесі школи великої кількості науково-педагогічного складу Академії, школа порівняно швидко досягла рівня навчального закладу зі світовим ім’ям.

Видатні майстри музичного мистецтва працюють у всіх відділах школи, удосконалюючи їх творчі та методичні здобутки.

Серед них - такі відомі імена, як Богодар Которович, Володимир Апатський, Сергій Баштан, Олег Кудряшов, Ігор Рябов, Валерій Козлов, Ольга Ліфоренко, Ігор Пясковський, Тетяна Бондаренко, Юрій Кот, Борис Архімович, Наталія Толпиго, Володимир Кошуба, Вадим Борисов, Іван Кучер, Олена Червова, Дмитро Гаврилець, Володимир Турбовський, Валерій Посвалюк, Василь Пилипчак, Олександр Блінов, Юрій Курач, Віктор Петриченко, Кіра Шамаєва, Юрій Глущенко, Юрій Олійник, Іван Чайченко, Людмила Давимука, Людмила Овчаренко, Ярослава Рівняк, Валентин Шерстюк, Борис Федоров, Наталія Гриднєва та багато інших.

Вони плідно працюють на всіх відділах школи: фортепіанному, духових і ударних інструментів, струнно-смичковому, диригентсько-хоровому, теорії музики та класу композиції, камерного ансамблю та концертмейстерського класу, загального і спеціалізованого фортепіано, - визначаючи її великий творчий і методичний рівень.

Школа імені Лисенка за час свого існування підготувала більше 800 переможців міжнародних і українських музичних конкурсів з всіх інструментально-виконавських спеціальностях, що проходили в різних країнах Європи, Азії та Америки. Серед них: Олексій Гринюк, Валентина Лисиця, Вадим Холоденко, Павло Качнов, Ірина Арбатська, Юлія Швед, Артем Ляхович, Олександр Чугай, Анастасія Домбровська, Олександр Пушкаренко та інші. В їх виконанні зі сцен театрів Німеччини, Франції, Італії, Англії, Канади , Японії, США, Чехії, Угорщини, Польщі, Росії, Білорусії періодично лунають музичні твори видатних композиторів, а саме: Йоганна Себастьяна Баха, Людвіга ван Бетховена, Фридерика Шопена, Сергія Прокоф'єва, Олександра Скрябіна, Сергія Рахманінова, Петра Чайковського, Миколи Лисенка, Льва Ревуцького, Бориса Лятошинського, Мирослава Скорика, Ігоря Шамо.

Школа пишається своїми вихованцями – народними та заслуженими артистами України, лауреатами міжнародних конкурсів, відомими майстрами музичного мистецтва. Серед них: Ігор Шамо, Ян Френкель, Володимир Кожухар, Леся Дичко, Ніна Герасимова-Персидська, Наум Штаркман, Володимир Шаїнський, Аріадна Лисенко, Роман Кофман, Людмила Цвірко, Олег Рябов, Володимир Антонов, Михайло Степаненко, Євген Ржанов, Олександр Канерштейн, Олег Безуглий, Олександр Клічевський, Георгій Черненко, Дмитро Коваленко, Микола Сук, Людмила Каверіна, Галина Бакаєва-Кучер, Валентин Потапов, Володимир Тюрін, Володимир Шамо, Юрій Ситковецький, Михайло Пєтухов, Анатолій Мельников, Вадим Бродський, Володимир Шевель, Кирило Стеценко, Сергій Шотт, Олесь Ясько, Володимир Кошуба, Володимир Бистряков, Олександр Злотник, Володимир Селівохін, Тарас Петриненко, Геннадій Татарченко, Ольга Дмитренко, Павло Зібров, Юрій Шевченко та багато інших.

Серед колишніх випускників є професори, науковці, які згодом стали викладачами Національної музичної академії України імені Чайковського.

Сьогодні Київська музична школа –інтернат імені Лисенка є центром середньої спеціальної музичної освіти в Україні. Саме вона розробляє та видає педагогічні та науково-методичні розробки з питань виховання виконавців, оркестрової та хорової майстерності, композиторів та музикознавців. Саме в ній створено найсприятливіші умови для отримання професійної та повної середньої освіти.

Навчання в школі проводиться протягом 11-12-ти років з всіх інструментально-виконавських спеціальностей і музичних історико-теоретичних дисциплін, у класах хорового і симфонічного диригування, композиції, а також в підготовчих групах (для дітей дошкільного віку).

Професійне музичне виховання відрізняється гнучким підходом до особистості кожного учня і вбирає в себе найновітніші досягнення української та зарубіжної педагогіки, передовий педагогічний досвід.

Існуючий потенціал учнів школи імені Лисенка, на наш погляд, може бути використаний для організації таких масштабних заходів, як Дні Тараса Шевченка, Дні слов'янської культури та писемності, Дні української культури, а також у концертах спрямованих на ознайомлення з кращими зразками української творчості завдяки таланту молодих митців.

Тому для виховательсько-педагогічного колективу важливим є те, щоб їх вихованці брали участь у різних концертних заходах, набували професіоналізму, майстерності, в тому числі і за кордоном.

Участь у таких концертних програмах матиме велике значення у вихованні талановитої молоді, а також сприятиме творчому зростанню майбутніх музикантів, артистів, представників української інтелігенції.

Орієнтовна кількість учнів-учасників можливої зарубіжної поїздки (виступів) може становити:
  • солісти – від 3 до 10 осіб;
  • симфонічний оркестр школи – 55 осіб;
  • хор хлопчиків і юнаків – 50 осіб.


Сподіваємось на Вашу зацікавленість і подальше співробітництво.

Наша адреса:

04112 Київ
вул. Шамрила, 4

Телефони: 456-14-46, 456-60-89
Факс: 456-22-47

Директор школи
Заслужений діяч мистецтв України
професор В.П.Шерстюк

 
Останні новини
 
Популярне
 Стара версія сайту > Адаптація, дизайн, підтримка, хостинг: AnViSer 
hosting hostbe.net