Галерея Форум Абітурієнтам Спонсорам Контакти Як знайти
 
Загальна освіта PDF Печать
Рейтинг пользователей: / 19
ХудшийЛучший 
24.02.2008 01:37

Загальний циклБезперечно перевагою КССМШ ім. М. В. Лисенка є поєднання спеціальної музичної освіти з загальною.

На всіх етапах розвитку школи загальноосвітній цикл є невід'ємною частиною у вихованні майбутніх музикантів. Цикл налічує п'ять методичних об'єднань, до яких входять досвідчені педагоги і молоді вчителі.

За час свого існування загальноосвітній цикл постійно удосконалював свої здобутки з урахуванням специфіки школі. Враховуючи значне навнтаження учнів з фаху, пріоритетними стали гуманітарні предмети. Адже саме вони сприяють всебічному і гармонійному розвитку такої особистості як музикант. Особливий навчальний план загальноосвітнього циклу - це результат довготривалих досліджень та напрацювань досвідчених педагогів школи. Він дає змогу учням отримати повноцінну середню освіту і без втрат освоїти фах.

Виняткове місце у здобутках загальноосвітнього циклу займає робота з особливо обдарованими учнями. Вони мають змогу працювати за індивідуальним графіком. Значна зайнятість учнів не перешкоджає тому, щоб продовжувати і множити шкільні традиції. Серед них: робота драматичного гуртка під керівництвом вчителя вищої категорії з української мови та літератури Галини Харитончук, літературні вечори під керівництвом вчителя вищої категорії з української мови та літератури Сергія Зданюка, літературні інсценування на уроках вчителя вищої категорії з зарубіжної літератури Лариси Гриценко. Свято "Золота осінь" щороку проводиться під керівництвом вчителя фізкультури Марини Лаврової. Вчитель вищої категорії з історії Тетяна Даценко проводить екскурсійну роботу з учнями. Створено цікавий кабінет-музей з українського побуту вчителем Оксаною Величко. Вчитель фізкультури Сергій Савченко є постійним організатором шкільних новорічних свят, які теж проводяться у дуже незвичній формі.

Високою методичною грамотністю відзначаються уроки вчителя вищої категорії з англійської мови Оксани Йосипенко. Старший вчитель Надія Стефанюк довела, що на уроках математики можна багато і доречно вживати музичну термінологію.

Багато років життя віддали школі такі вчителі як Галина Новіцька, Галина Лотоцька, Алла Пуніна.

Особливе місце займають у роботі загальноосвітнього циклу вчителі початкових класів Мар'яна Домбровська, вчитель-методист Валентина Шаботенко, Галина Удот, Тетяна Бурова. Адже вони повинні знайти особливий підхід до витончених душ талановитих дітей.

Своїми дослідженнями вчителі діляться на сторінках кожної методичної збірки , що виходить у школі.

Дуже гармонійно влились у колектив циклу молоді вчителі: Леся Трушина, Лілія Жураховська, Валентина Волошина, Наталія Лагур, Тетяна Аршулік - вони продовжують і примножують традиції школи.

 
Останні новини
 
Популярне
 Стара версія сайту > Адаптація, дизайн, підтримка, хостинг: AnViSer 
hosting hostbe.net